Przewagi DR

#RoofAccessories

Idealnie wyważone

Najwyższa jakość w najniższej cenie.<br /> Większość producentów dachów traktuje akcesoria jako dodatek dodatek, poświęcając się swoim głównym produktom. My skupiamy się przede wszystkim na akcesoriach, dlatego też możemy zapewnić najlepszy stosunek najwyższej jakości do atrakcyjnej ceny.

Indywidualne projekty

Wyprodukujemy co chcesz i jak chcesz... Masz pomysł na produkt, chcesz mieć coś czego nie ma nikt inny... Wyprodukujemy to dla Ciebie...

Patrzymy w przyszłość

Patrzymy w przyszłość i tworzymy kolejne produkty kiedy konkurencja dopiero nas dogania. Od lat kreujemy przyszłe trendy w nowoczesnych akcesoriach dachowych.

Od wyboru do koloru.

Setki produktów, dziesiątki kolorów i rozmiarów... to kolejna przewaga DR® nad konkurencją. Nasze akcesoria i konstrukcje dachowe (w szczeg. te nawierzchniowe) można dopasować do wszystkich najpopularniejszych kolorów dachów z palety RAL.

Łatwy montaż.

Wszystkie nasze produkty projektujemy aby były intuicyjnie łatwe w montażu czy w użyciu. Są kompletne, Większość instaluje się bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Nasze mocowania dla komunikacji dachowej czy przeciwśniegowe zamontujesz przy użyciu wkrętarki.

Kompatybilność

W przeciwieństwie do dedykowanych akcesoriów innych systemów (do których namawiają producenci dachów) Wszystkie grupy akcesoriów DR, charakteryzują się pełną kompatybilnością z każdym rodzajem pokrycia dachowego. Jest to spore ułatwienie nie tylko dla ekip montażowych ale i dla klienta docelowego. W przypadku konieczności wymiany części elementów systemu można nabyć produkty DR® i połączyć je z systemem, który klient ma już zainstalowany na swoim dachu.

Green ECO

Wprowadziliśmy do naszej oferty także produkty z większym oddechem, przyjaźne, naturze. Jednym z produktów jest nowatorska taśma z ekologiczną Geo-Włókniną.

Codziennie w Polsce i na Świecie

Docieramy już do 24 krajów, głównie w Europie... i grono naszych Miedzynarodowych Dealerów i Przedstawicieli stale się powiększa.

Wyprodukujemy co chcesz...

W skrócie mówiąc: Wyprodukujemy co chcesz, jak chcesz, w najlepszej cenie i pod Twoją marką...

Zamontujesz na każdym dachu

Posiadamy w swojej ofercie wszystkie wykorzystywane na rynku taśmy, dodatki, akcesoria naprawcze i montażowe, oraz bogatą gamę produktów wentylację, kominki, akcesoria kominiarskie, przeciwśniegowe, i inne kompatybilne z każdym dachem...

Wyprodukujemy co chcesz...

W skrócie mówiąc: Wyprodukujemy co chcesz, jak chcesz, w najlepszej cenie i pod Twoją marką... Masz pomysł na indywidualny produkt na który będziesz miał wyłączność? Możemy to dla Ciebie produkować. Jesteśmy jedynym takim producentem, który tworzy i rozwija marki. My dbamy o Twój interes...

Indywidualne dostosowanie

Wedle indywidualnego zapotrzebowania, jesteśmy w stanie dopasować akcesoria do indywidualnych wymagań rynków regionalnych czy nawet dla indywidualnego klienta, np producenta dachów.

Produkujemy najwięcej...

Najwięcej sprzedanych taśm kalenicowych w Europie. Na podstawie posiadanych i ogłaszanych danych DR jest producentem kalenic nr 1.

Wyprodukujemy co chcesz...

W skrócie mówiąc: Wyprodukujemy co chcesz, jak chcesz, w najlepszej cenie i pod Twoją marką...

Korzyści dla Partnerów

Poznaj korzyści w naszym nowym DR Dealers Program - Więcej za mniej...<br /> Ceny masz dwa razy niższe a korzyści dwa razy wyższe... 2+2 = ...

Produkujemy najwięcej...

Najwięcej sprzedanych taśm kalenicowych w Europie. Na podstawie posiadanych i ogłaszanych danych DR jest producentem kalenic nr 1.

Sprzedajemy najlepiej...

Ok... są firmy które, też Ci dadzą " prezencie" 🙂 wycieczkę czy coś w tym stylu... Różnica jest taka, że u nas nie przepłacasz za akcesoria... ! a dostajesz i tak znacznie więcej.

AI Translate