loader image

Poznajmy się bliżej!

Nasz sekret? Kochamy naszą pracę. Mamy ponad 18 lat doświadczenia w branży, dzięki czemu jesteśmy bardzo
wiarygodnym partnerem.

Podejmiemy się każdego wyzwania, a każdemu projektowi poświęcamy maksimum energii i uwagi.

Naszym celem jest satysfakcja i doskonałe rezultaty naszych Klientów.

Polityka jakości

20 lat rozwoju i innowacji

Od blisko 20 lat produkujemy najwyższej jakości akcesoria dachowe i dekarskie. Obecnie jesteśmy jednym z czołowych producentów w Europie.

Produkujemy zarówno pod własną marką marką (ok. 15%) oraz pod marką naszych Partnerów (ok. 85%).

Zalety podparte solidnymi fundamentami

+
produktów w ofercie
+
zadowolonych Klientów
+
przedstawicieli na świecie
lat doświadczenia

Kim jesteśmy

Od momentu powstania w 2001 roku opieramy się na najnowocześniejszych technologiach i innowacyjnych pomysłach w zakresie produkcji akcesoriów dachowych. Wraz z upływem lat takie podejście stało się dla nas synonimem kompetencji w dziedzinie szeroko pojętego dekarstwa.

Od wielu lat Firma DR® jest jednym z wiodących producentów i dystrybutorów akcesoriów dachowych w całej Europie.

Jakość i usługi

Używamy materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić każdego Partnera, że wynik końcowy będzie zawsze na najwyższym poziomie i tym samym zagwarantujować maksymalną trwałość.

Dzięki stałemu rozwojowi działu Production & Sales Department nie musimy się martwić o przebieg procesu produkcyjnego. Nie korzystamy z usług podwykonawców – dzięki czemu mamy pewność, że nasze produkty są zawsze najwyższej jakości.

Nasza wizja

Naszym celem jest satysfakcja i doskonałe rezultaty naszych Partnerów. Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz nie tylko dostęp do pełnej gamy naszych produktów wraz z możliwością dostosowania każdego z nich do swoich indywidualnych potrzeb, ale przede wszystkim stałe wsparcie naszego profesjonalnego zespołu, który pomoże Ci zrealizować każdy, nawet najbardziej niekonwencjonalny projekt.

Partner zawsze w centrum – ta złota zasada przyświeca każdemu naszemu działaniu, na każdym etapie współpracy!

Strategia i planowanie

Każdy klient jest wyjątkowy, a potrzeby każdego z nich rozpatrujemy indywidualnie – bez względu czy jest to mały projekt, czy rozbudowana i kompleksowa strategia stanowiąca ważny element w rozwoju biznesu.

Nasz cel? Zadowolenie i sukces biznesowy naszych Partnerów. Oferujemy nie tylko produkty najwyższej jakości, ale przede wszystkim pełne wsparcie w każdym wymiarze współpracy – marketingu, logistyki czy szkolenia Twoich pracowników.

Rozpoczęcie współpracy jeszcze nigdy nie było tak proste

Tak, to prawda! W DR® przez cały czas dbamy o to, aby nasza oferta była jak najbardziej przystępna!

Wystarczy, że klikniesz  poniższy przycisk i odpowiesz dosłownie na kilka pytań, wkażesz dogodną dla Ciebie porę kontaktu,
a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie Twoje pytania!

Kompleksowe wsparcie na każdym kroku

Oferujemy każdemu Partnerowi doskonały serwis i wsparcie, a naszym celem jest satysfakcja i doskonałe rezultaty.
Bez względu na to, czy jesteś producentem czy dystrybutorem – u nas Partner ma zawsze najwyższy priorytet!

newsletter_bg

Marketing

Handlowcy mogą liczyć na stałe wsparcie zarówno przed sprzedażą jak i po, wsparcie marketingowe oraz wiele ogólnych, okazjonalnych lub indywidualnych form wsparcia, promocji czy wzajemnej reklamy. 

Pełne wsparcie marketingowe, promocja sprzedaży, gadżety i materiały promocyjne, szkolenie handlowe dla dekarzy w partnerskich lokalizacjach, certyfikatacja, indywidualna reklama i promocja w zakresie akcesoriów dachowych, okazjonalne kampanie reklamowe, produkcja popularnych urządzeń.

cover-pic-3.png

Logistyka

Codziennie dostarczamy duże i małe dostawy na całym świecie. Rozbudowana sieć odbiorców pozwala nam przetwarzać zamówienia z dnia na dzień. 

Nie mamy z góry ustalonego logistycznego minimum. Nasze główne zalety to:

Our-Services-pic-2.png

Szkolenie

Zostając Twoim Partnerem zależy nam, abyś osiągał swoje biznesowe cele, dlatego zapewniamy pełne wsparcie również po dokonaniu zakupu.

W razie potrzeby możemy również przeszkolić Twoich pracowników na miejscu.

Nasi przedstawiciele handlowi przez cały czas pozostają do Twojej dyspozycji, również przy pomocy kontaktu telefonicznego!

Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na stosowanie plików „cookies” zgodnie z naszą Polityką prywatności.