NOWA-STRONA-2016

Budujemy nowy wizerunek marki DR®

Wraz z rozwojem i trendami. Firma DR® od 2016r., coraz więcej uwagi poświęca nie tylko na jakość produktów ale i na swój wizerunek. Pierwsze kroki w tym kierunku zaczęliśmy w 2016 r. Wtedy też powstała nasza nowa, wielojęzyczna strona internetowa. W nowoczesnym jak na ten czas stylu.

#YearOfChanges 2019
Dziś Świat nowoczesnych technologi, sztucznych inteligencji z roku na rok przemierza kolejne galaktyki. To też rok 2019, zgodnie z naszym hasłem. to nasz rok zmian.
Od początku roku każdego dnia powstają nowe projekty materiały, Wprowadzamy nowe projekty i programy partnerskie.

Czasy wymagają także zmian na stronie dlatego , aktualnie nie rozwijamy już nazej dotychczasowej strony. W jej miejsce powstaje nowy rozbudowany serwis.
Po zakończeniu tych prac, stara strona będzie zarchiwizowana i udostępniona pod adresem www.old.firma-dr.plTreść archiwum
Nowa Strona /  Opublikowano: 2 Lut 2016 o 20:21
Niezmiernie miło nam poinformować Państwa, że z dniem dzisiejszym nasza strona internetowa przybiera nową formę i szatę graficzną.
Mamy nadzieję, że zaktualizowana oferta, poprawiony sposób nawigacji oraz ułatwiony kontakt z biurem i poszczególnymi działami firmy przypadną Państwu do gustu.

AI Translate