Akcesoria
Dachowe
© DR - Wszystkie prawa zastrzeżone

DR® Akcesoria Dachowe i Dekarskie

Home / DR® Akcesoria Dachowe i Dekarskie

DR® AKCESORIA DACHOWE I DEKARSKIE

Firma DR® sp. z o.o. – od blisko 20 lat produkuje najwyższej jakości akcesoria dachowe i dekarskie. Obecnie jest i wiodącym producentem i dystrybutorem w Polsce oraz w Europie.

Akcesoria DR® produkowane są zarówno pod własną marką, jak i dla firm partnerskich takich jak Blachotrapez, Bratex, Blachdom PLUS, Wirplast, Viking Pruszyński i wielu innych.

DR - Akcesoria dachowe i dekarskie

DR® Nasze mocne strony

Atrakcyjne ceny,  Materiały najwyższej jakości, Uniwersalność asortymentu, Dedykowane linie produktów pod marką Partnera. W skrócie mówiąc: Wyprodukujemy co chcesz i jak chcesz, w najlepszej cenie i pod Twoją marką…

To wszystko i wiele więcej stawia Firmę DR® i produkowane przez nas akcesoria na czele branży dekarskiej.

DR® Dla Partnerów » producentów i dystrybutorów z branży dachowej «

Możliwość dostosowania produktów do indywidualnych potrzeb czy też stworzenia dedykowanej linii akcesoriów zarówno w kwestiach technologicznych czy też dedykowanych opakowań i etykiet sygnowanych marką Partnera. Umożliwia to uzupełnienie oferty dachowej producentów dachówek, blachodachówek czy orynnowania, czy stworzenia unikatowej serii produktów dostępnych tylko w danej sieci handlowej.

Oferta Firmy DR® i więcej informacji o naszych akcesoriach dachowych znajdziesz na naszej stronie internetowej www.firma-dr.pl

Główne produkty DR® to:

taśmy kalenicowe, kominowe, rozprężne i bitumiczne spinki dachowe
ławy kominiarskie i komunikacja dachowa kominki i wentylacja dachowa
kosze dachowe wkręty fasadowe
uszczelki klinowe akcesoria przeciwśniegowe

i wiele więcej!

 

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ