stand2_07

Spotkajmy się w Kijowie, Ukraina.

Tylko kilka dni pozostaje do największego wydarzenia w tej części świata w przemyśle dachowym.
Oczywiście, DR® akcesoria dachowe będzie tam. Obecnie budujemy nasz nowy ukraiński stojak wystawowy. Możesz zobaczyć, jak to będzie wyglądać. Poniżej przedstawiamy wizualizację 3D, przygotowaną przez naszych specjalistów marketingu, w związku z toczącymi się prac nad nowym wizerunkiem marki DR w tym roku.

Targi odbywają się w samym sercu Kijowa, w międzynarodowym centrum wystawowym. Nasze stoisko i DR® PressRoom znajdują się w hali 1C/stoisko nr 141.

UKRAINE KIEV
INTER BUILD EXPO
W CIĄGU 4 DNI
19-22
MARCA 2019
STOJAK® DR
HALA 1C-STOISKO 141

W InterBuildExpo | Ukraina Kijów

InterBuildExpo-główne wydarzenie roku dla budownictwa
Międzynarodowa Wystawa budowlana jest najpotężniejszym wydarzeniem na Ukrainie, które corocznie skupia ponad 1 000 marek i 30 000 odwiedzających. Wystawa toczy się od 1994 i jest najbardziej oczekiwanym wydarzeniem w branży.

Dzisiaj InterBuildExpo-to trzy Hale wystawowe, obejmujące wszystkie dziedziny budownictwa, a także interaktywne platformy do prezentacji, warsztatów, pokazów, produktów i technologii. Każdego roku pod koniec marca na 4 dni budowy centrum wystawowe jest życie na Ukrainie.

#drakcesoria #interbuildexpo #roofing #roofaccessories

Ukraiński nowy FairStand przez wizualizację 3D
Projekt naszego stoiska targowego, budujemy na targach InterBuild Expo na Ukrainie.

#YearOfChanges
Każda hala targowa, wystawowa i Imprezowa obejmuje również nową konstrukcję Stoiska targowego i wiele materiałów. Od kilku miesięcy nasz nowy zespół marketingowy firmy OxygenUp pracuje nad nowym obrazem marki DR. Setki projektów, planów, wdrożeń, takich jak nowy stojak stworzony przez Tomek i Alexey.

AI Translate