obrazek wyróżniający wpis – strona dr

W Obejrzyj najnowsze VIDEO: „DR® dookoła świata – prawie 20 lat za nami
DR® Roof Accessories, Targi eventy, wystawy 2019.

DR Wczoraj i dziś…

Prawie 20 lat za nami. Zaczęliśmy od produkcji uszczelek. Obecnie setki akcesoriów dachowych DR® są dostępne w ponad 20 krajach. Co roku odwiedzamy nowe kraje, biorąc udział w targach, wystawach, spotkaniach z lokalnymi dystrybutorami.

DR na targach w Polsce i na świecie

W tym roku odwiedziliśmy już wiele krajów, biorąc udział w największych światowych targach budowlanych. W niedalekiej przyszłości odwiedzimy Francję i Norwegię.
Zobacz, jak bawimy się z naszymi klientami podczas targów na całym świecie.
Zdjęcia do tego filmu i główne zdjęcia zostały wykonane podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA , które odbyły się w Polsce w Poznaniu w 2019 roku.

Sceny i zdjęcia zawarte w filmie powstały także podczas targów:
DR na Targach Budma - RED Foto
art-foto | DR Rodeo Arena – Targi BUDMA 2019

Rok 2019 to rok wielkich zmian dla firmy DR®. Wprowadzamy nowe produkty, nowy wizerunek firmy i plan marketingowy, otwieramy nowe rynki, budujemy nowe hale produkcyjne, wprowadzamy nowy program partnerski lub na przykład tworzymy projekt DR® Roof Academy.

Galeria DR - marka polskiej gospodarki
art-foto | DR DR Marka Polskiej Gospodarki

DR ®  Akcesoria dachowe – Marka Polskiej Gospodarki
DR SP.z o.o. realizuje projekt współfinansowany ze środków europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 3.3.3.) „Wsparcie MŚP w promocji marek produktów – Go To Brand”.
DR® Sp. z o.o. – Od 20 lat produkuje najwyższej jakości akcesoria dachowe i dekarskie. Obecnie, jest wiodącym producentem i dystrybutorem w Polsce i Europie. Akcesoria DR® produkowane są zarówno pod własną marką, jak i dla firm partnerskich takich jak: Blachotrapez, Bratex, Blachom PLUS, Wirplast, Viking Pruszyński i wielu innych.

AI Translate

DR24 Zamów Połączenie

Nie gromadzimy danych. Nie obawiaj się spamu. Twój numer użyjemy wyłącznie aby oddzwonić.

DR24 | Partner Center - Call Back